Інсулінові шприци - чудове рішення не тільки для діабетиків

Головна
/
Блог
/
Інсулінові шприци - чудове рішення не тільки для діабетиків

Інсулінові шприци - чудове рішення не тільки для діабетиків

Інсулінові шприци є одним з найбільш популярних типів шприців, причому не тільки в Україні, але і в інших європейських країнах. Пояснюється така популярність досить просто – інсулінові шприци використовують не лише хворі на цукровий діабет, а й інші категорії покупців. Люди так охоче купують цей тип шприців по цілком зрозумілій причині – тонка голка входить практично непомітно, викликаючи мінімум неприємних відчуттів.

Адже саме неприємні відчуття є чи не головною причиною нелюбові до уколів. Зрозуміло, є ще питання особистих фобій, оскільки деякі люди катастрофічно бояться голок і уколів з деяких психологічних причин. Втім, це вже інше питання. Як би там не було, інсуліновий шприц мінімізує негативний досвід від уколів, дозволяючи більшій кількості людей вирішувати свої проблеми зі здоров'ям.


Хвилинка історії

Інсуліновий шприц виник внаслідок еволюції звичайних скляних шприців, які у минулому використовували у лікарнях та вдома. Такі шприци кип'ятили та застосовували багаторазово, що було досить незручно. Лише у другій половині 20 століття ситуація кардинально змінилася з винаходом пластику та його повсюдним використанням у медицині.

У європейських країнах і США цей процес почався значно раніше, через технологічну перевагу. У колишньому СРСР скляні шприци використовувалися до 80-х, а деяких віддалених регіонах - навіть після розпаду Радянського Союзу. Тобто, аж до середини дев'яностих у деяких населених пунктах були лікарні та медпункти в яких використовували старі скляні шприци – зараз це здається чимось малоймовірним.

При цьому, у США вже у 80-ті пластикові одноразові шприци були звичайною справою. Інсулінові шприци стали прямою еволюцією звичайних, і спочатку розроблялися як розумне рішення для постійних уколів інсуліну. Як ми знаємо, інсулінозалежним людям, які страждають від цукрового діабету без даних ін'єкцій жити не можна, інакше таку людину очікує цілком реальна перспектива інсулінової коми та смерті.


Чудове рішення для постійних ін’єкцій

Неприємний факт - від постійних ін'єкції приблизно в одне й те саме місце організм не встигає ідеально відновити епітелій за такий короткий термін, якщо ін'єкція здійснюється за допомогою звичайного шприца. Вся справа у товщині голки. Інсуліновий шприц 0.3 має коротку, надзвичайно тонку голку, завдяки чому епітелій та підшкірні шари відновлюються максимально швидко. Крім того, така тонка голка має й відносно безболісне, малопомітне проведення самої ін'єкції.

Сьогодні інсулінові шприци є звичною справою – їх можна купити практично у будь-якій аптеці. І вже давно вони використовуються не тільки за прямим призначенням, тобто - для внутрішньовенних ін'єкцій у тому числі. Відповідно, за їх допомогою вводять як інсулін, так і інші препарати. Найчастіше це актуально для людей, у яких внаслідок тривалих внутрішньовенних ін'єкцій вени «ховаються». Тобто вени звужуються, погано проступають на поверхні шкіри і в них важко потрапити стандартною голкою.

Інсулінові шприци, ціна на які мало чим відрізняється від ціни на шприци звичайні, і зазвичай мають незмінну голку. Тобто, шприц та голка є одним цілим, на відміну від інших різновидів. Голки, в свою чергу, мають вдвічі менше довжину ніж стандартні, наприклад ті, що використовуються для шприців об'ємом 2,5 або 5 кубиків. Це пов'язано також з тим, що сама голка дуже тонка і при більшій довжині є ризик погнути її під час ін'єкції.


Величезний вибір медичних матеріалів

У нашому інтернет-магазині ви можете в будь який час замовити інсулінові шприци. Львів або інше місто України - ми доставимо ваше замовлення по всій території країни, з урахуванням усіх побажань. Будь-які питання щодо представленої на сайті продукції, ви завжди можете поставити нашим консультантам, використовуючи зазначені контакти. Крім шприців, у нас ви знайдете масу інших медичних приладів та розхідників, які можна придбати в пару кліків.

02.05.2022