Антисептики для рук

Фільтри

 • Ціна
  від
  до
Антисептики для рук

Кожен з дитинства знає наскільки важливо тримати руки чистими. Раніше ми обходилися періодичним миттям рук по приходу додому з вулиці, перед обідом, після відвідування туалетної кімнати і т.д. У зв'язку з розвитком серйозних захворювань, турбота про чистоту рук вийшла на новий рівень. Тепер створення умов для очищення рук — обов'язкова вимога. У вирішенні даного питання на допомогу прийшов антисептик для рук.

Обов'язковий до використання

Напевно гелі та рідини для очищення рук знайдуться в кожній вашій сумці, рюкзаку, автомобілі. Однак, якщо індивідуальне використання антисептичних засобів справа приватна, ряд установ зобов'язані за законом мати у вільному доступі санітайзері для рук. Серед них:

 • Місця громадського харчування.
 • Торгові центри.
 • Приватні та державні поліклініки.
 • Кінотеатри, стадіони та інші місця скупчення людей.
 • Школи, ВНЗ і інших навчальних закладах Львова.
 • Офіси, салони краси, спа.
 • Продуктові, господарські магазини.
 • Поліцейські ділянки.

Перераховувати установи які зобов'язані розмістити санітайзер на видному місці, можна довго. До їх списку входять як державні, так і приватні заклади. Якщо державним антисептичні засоби надаються, то приватні повинні самостійно санітайзері для рук купити.

Де варто купувати антисептик

Сьогодні антисептики для рук купити можна в будь-якому продуктовому, будівельному магазині. Пару років тому подібна продукція зустрічалася рідко, тим більше у великих обсягах. Однак, так чи безпечно робити подібні покупки в неспеціалізованих магазинах?

Насправді, є ряд причин, щоб зробити подібну покупку в профільному магазині:

 • Невідповідність пропорцій ключових елементів нормі. Щоб антисептики для рук оптом дійсно працював, необхідно купувати засіб, за складом відповідає стандартам. Часто за красивими пакуванням та ароматизованими засобами ховається марна маркетинговий прийом. Це не просто зайва трата грошей, а небезпечний самообман.
 • Часто в роздрібних точках пропонуються аерозолі. Насправді вони не приносять користі, оскільки необхідно зробити близько 15 натискань, щоб отримати достатню для обробки кількість кошти.Важливо! Горілка та інші алкогольні напої не є антисептиком. Щоб санітайзер купити з високою ефективністю дії, необхідно вибирати склад з відсотковим вмістом етанолу в 96%. В алкогольних напоях він не перевищує 40%.

Який вибрати санітайзер

Санітайзер оптом є медичним засобом, ефективність якого досягається при дотриманні умови — кількість спирту дорівнює 60% або більше. В такому випадку, завдяки високому вмісту спирту і супутнім елементів (молочна кислота, триклозан, хлоргексидин) засіб ефективно бореться з бактеріями різних захворювань, починаючи від ГРВІ та грипу, закінчуючи туберкульозом і короновірусом.

Також вибираючи засіб варто звернути увагу на його різновид:

 1. Спиртовмісні. Про них ми говорили вище. Примітно, що цей тип санітайзер можна обробляти не тільки руки, а й поверхні.
 2. Водяний. Його основна діюча речовина - хлоргексидин. Такий засіб не має запаху, і більш дбайливо ставиться до шкіри рук.
 3. Вибирайте відповідне під ваші завдання засіб.
 4. Купити ефективний санітайзер в кілька кліків

На сайті ви можете замовити медичний засіб для знезараження рук. На санітайзер ціна чесна, а його склад відповідає медичним нормам. Такий засіб ви зможете використовувати для забезпечення безпеки у себе вдома, в громадських місцях і транспорті. Подбайте про здоров'я кожного вашого відвідувача.

Щоб зробити замовлення, необхідно вибрати тип санітайзер, визначитися з необхідним об'ємом та оформити заявку на сайті. Засіб буде доставлено зручним для вас способом в найкоротші терміни.