Кому варто пульсоксиметр купити? Якою має бути насиченість?

Головна
/
Блог
/
Кому варто пульсоксиметр купити (Чернівці)? Якою має бути насиченість?

Кому варто пульсоксиметр купити (Чернівці)? Якою має бути насиченість?

Пульсоксиметр — це невеликий пристрій, за допомогою якого можна вимірювати такі показники, як:

 • сатурація;
 • частота серцевих скорочень;
 • перфузія.

Ці показники допомагають визначити стан здоров'я пацієнта, а також можуть бути корисні людям, які займаються спортом.

Контроль рівня насичення артеріальної крові киснем знижує ризик того, що ви не помітите, коли ваше самопочуття погіршується, і вам потрібна госпіталізація.

Кому і коли слід використовувати пульсоксиметр?

Ще кілька років тому пульсоксиметри (краща ціна Тернопіль) використовувалися лише в лікарнях. В даний час варто пульсоксиметр купити (Луцьк) для медичних кабінетів загальної практики, для машин швидкої допомоги, пульмонологічних клінік, спеціалізованих кабінетів спортивної медицини та для домашнього використання.

Коли використовують:

 • при контролі кисневої терапії, у пацієнтів з важкими порушеннями дихання;
 • при запущених захворюваннях дихальної системи, особливо при таких захворюваннях, як хронічне обстуктивне захворювання легенів, при загостренні астми або інших респіраторних захворюваннях;
 • в екстрених випадках, коли є підозра, що у пацієнта гіпоксія: нещасні випадки, опіки, отруєння, геморагічний шок, ампутація кінцівок, велика крововтрата, напад бронхіальної астми, анафілактичний шок;
 • пульсоксиметри стали поширеними під час пандемії COVID-19, оскільки люди з вірусом піддаються несвідомій гіпоксії;
 • спостереження за хворими на анемію;
 • у спортивній медицині в тестах продуктивності у спортсменів;
 • у відділеннях новонароджених, особливо при спостереженні за недоношеними дітьми та новонародженими з малою масою тіла;
 • під час оперативних втручань, що проводяться під загальним наркозом, і в післяопераційному періоді;
 • при деяких захворюваннях, таких як висотна хвороба та ксенонова хвороба.

Які показники відображає пульсоксиметр (ціна Івано-Франківськ)?

Насичення — SpO2%

Сатурація – це насичення крові киснем. Це відсоток кількості гемоглобіну, пов’язаного з киснем в артеріальній крові. У здорових людей насичення знаходиться в межах 95-100%.

 1. Якщо пульсоксиметр показує результат менше 95%, зверніться до лікаря.
 2. Результат менше 90% — явний симптом гіпоксії, для чого необхідно якомога швидше викликати швидку допомогу.

Курці та люди з хронічними респіраторними захворюваннями можуть мати нижчу сатурацію, ніж здорові люди.

ЧСС-BPM

Другим основним параметром, який відображає пульсоксиметр (ціни від 199 грн Львів), є частота серцевих скорочень. Це кількість ударів вашого серця за хвилину (уд/хв). У здорових людей він повинен бути в межах 60-100 уд/хв.

Якщо частота скорочень у стані спокою більше 100 уд/ хв, то мова йде про тахікардію, якщо менше 60 — це свідчить про брадикардію.

У спортсменів частота серцевих скорочень у стані спокою становить менше 60 уд/хв, тоді як у новонароджених і малюків серце б’ється швидше, ніж у дорослих.

Якщо пульсоксиметр показує частоту серцевих скорочень нижче 60 уд/хв або вище 100 уд/хв, це тривожний симптом, і вам слід проконсультуватися з лікарем.

Перфузія — ПІ

Перфузія відображається на дисплеї пристрою поруч з літерами PI. Це число в діапазоні 0,4-20%, визначає співвідношення пульсуючого кровотоку – артеріального до статичного кровотоку – венозного, тканинного. Завдяки йому можна визначити ступінь кровопостачання тканин в даному місці.

Якщо індекс перфузії занадто низький, вимірювання насичення може бути неточним. Таке явище зустрічається у новонароджених. У такій ситуації для вимірювання сатурації можна використовувати великий палець ноги.

Де купити пульсоксиметр, по якій ціні, чи можливо отримати його поштою?

Пульсоксиметри на даний момент є одним з найбільш затребуваних товарів, через таку популярність, вони не завжди є у наявності в стаціонарних аптеках. Ми пропонуємо декілька моделей пульсометрів в різному ціновому діапазоні від 199 до 2000 грн, які ви можете придбати собі та своїм близьким. Ідентичні пристрої в аптеках можуть коштувати значно дорожче. Будь-який пульсометр ви можете замовити з пересилкою поштою.

Якщо вам потрібна додаткова інформація про ці, або інші прилади, ви можете зв’язатися з нами, ми надаємо більш детальну інформацію, чесні рекомендації та експертні поради.

17.07.2022