Матрац від пролежнів - що це

Головна
/
Блог
/
Матрац від пролежнів - що це?

Матрац від пролежнів - що це?

Люди, які прикуті до ліжка, паралізовані, або страждаючі від зайвої ваги змушені перебувати у лежачому положенні протягом дуже тривалого періоду реабілітації. Такі люди ризикують отримати пролежні. Нехтування призводить до серйозних наслідків у вигляді відкритих болючих ран, які викликають ризик інфікування. У профілактичних цілях використовуються спеціалізовані рішення, до яких, зокрема, входять наші матраци від пролежнів Івано-Франківськ.

Чим небезпечні пролежні?

Вкрай небажані і важко піддаються лікуванню наслідки тривалого лежання. Це пошкодження шкіри та підлеглих тканин і кісток. Причиною їх утворення є тривалий тиск, що перешкоджає правильному кровотоку. Пролежні можуть не тільки вразити тіло, а навіть призвести до смерті. Слід також зазначити, що їх набагато легше попередити, ніж лікувати.

Пролежні найчастіше утворюються в тих місцях, які найбільш вразливі до цього тиску. Коли хворий лежить на спині, пролежні з'являються в тому місці, яке постійно тисне на матрац — уздовж хребта (зазвичай навколо куприка і крижів). Виявляється також, що вони утворюються на потилиці, вушних раковинах, лопатках, ліктях, п'ятах, а також на колінах (місце, на яке постійно тисне ковдра). Лежачи на боці, навколо тазостегнового суглоба, щиколоток і за вухами можуть утворитися пролежні.

Тому слід докласти всіх зусиль, щоб не допустити появи пролежнів. Ми рекомендуємо матрац від пролежнів купити для хронічно хворого, якого хвороба знерухомила в ліжку.

Як працюють матраци від пролежнів?

Протипролежневі матраци мають специфічну конструкцію, яка забезпечує нерухомому хворому рух, стимулюючи роботу тканин. Спеціальна бульбашкова структура матрацу дозволяє насосу перекачувати по черзі камери, завдяки чому змінюється поверхня матраца, забезпечуючи підтримку різних точок тіла. Ця техніка коливання тиску дозволяє почергово стимулювати різні ділянки шкіри, що контактують з поверхнею матраца. Матрац відрізняється формою і розміром камер, які піднімаються або опускаються — в залежності від «встановленого для них тиску» на зовнішньому насосі.

Протипролежневі матраци зі змінним тиском є чудовим засобом профілактики пролежнів, тому, якщо ви доглядаєте за лежачим або за людиною після серйозної аварії, ми рекомендуємо матрац з нашої пропозиції, Матрац користується відмінною репутацією у медичних працівників. Такі матраци призначені для профілактики та лікування будь-якого ступеня ураження від I до IV рівня.

Як використовувати матрац від пролежнів?

Матрац розстеляють безпосередньо на звичайний матрац ліжка, а потім покривають простирадлом. Секції матраца заповнюються по черзі спеціальним насосом.

Біля матрацу потрібно обережно поводиться з гострими предметами, щоб не пошкодити його. Адже він виготовлений за принципом надувного матрацу.

Чим менше шарів між протипролежневим матрацом і пацієнтом, тим ефективніша терапія. Тому не кладіть зайвих подушок і рушників. Пацієнт повинен носити легкий бавовняний одяг без швів на опорних точках (наприклад, голова, спина, п’яти, лікті).

Переваги протипролежневого матрацу:

  • Мінімальний рівень шуму насосу, він працює безшумно незалежно від навантаження.
  • Насос має кілька рівнів інтенсивності, які можна регулювати.
  • Матраци прості у користуванні і легко вміщуються в дорожній сумці.
  • Чохол матраца виготовлений з поліестеру, він еластичний, непроникний для рідин. Нижня сторона має нековзку поверхню.
  • Матрац легко миється за допомогою вологої серветки, або губки з мильною водою.
  • У разі розрізання підкладки матрацу, його можна заклеїти за допомогою заплатки та клею.

Подушка від пролежнів Івано-Франківськ

Подушка від пролежнів Львів дуже хороша для людей, які вже мають пролежні, вона дозволяє прискорити процес загоєння, також дуже добре підійде як профілактичний засіб для запобігання утворенню пролежнів.

Подушка стане в нагоді людям, які ведуть малорухливий спосіб життя, а також запобігає виникненню геморою. Це дуже добре для жінок у післяпологовому періоді, забезпечуючи більший комфорт під час сидіння.

Купити матрац від пролежнів в Україні в інтернет-магазині Медтехніка

Наш магазин пропонує придбати якісну подушку та матрац від пролежнів. Ціна на всі товари в нашому магазині вам сподобається. Ми вишлемо продукцію по пошті в різні міста України


03.10.2022