Медичні маски актуальні не лише під час пандемії

Головна
/
Блог
/
Медичні маски актуальні не лише під час пандемії

Медичні маски актуальні не лише під час пандемії

У березні 2020 року ми зіткнулися з раніше не відомою та дуже небезпечною хворобою COVID-19. На жаль такі реалії примусили майже увесь світ потрапити в нову реальність, де прикривати рот і ніс у громадських місцях є обов’язковим. Кожному з нас довелося звикати до нових обмежень, для нас стало нормою чекати у чергах до магазинів, дотримуватися дистанції чи навчатися вдома, а також носити маски, рукавички та використовувати дезінфікуючі засоби.

Маски медичні одноразові прикривають рот та ніс, дозволяють знизити ризик зараження коронавірусом. Вони є ефективним захистом від багатьох шкідливих часток у повітрі — бар’єром як для зовнішнього забруднення, так і для внутрішньої сторони одноразової маски, а це означає, що користувач, який, наприклад, хворіє на грип, не заразить інших людей із навколишнього середовища крапельним шляхом.

Маска медична — переваги

Епідемія спричинила значне зростання попиту на маски. На ринку представлено багато варіантів, наприклад, маски медичні одноразові оптом, багаторазові, зі змінними фільтрами, бавовняні, хірургічні, протипилові та інші.

Бавовняні маски, незважаючи на свої переваги (можливість виготовлення в домашніх умовах або можливість прання), найменше захищають від ризику інфікування. Це було підтверджено дослідженнями 2015 року, де бавовняні маски становили більший ризик вірусної інфекції порівняно з медичними масками.

Маски з клапаном є ефективними, але в порівнянні з масками медичними одноразовими ціна на них значно вища. Отже, ще одим плюсом на користь одноразових масок стає їх доступна ціна. Сьогодні маску медичну одноразову купити в нашому магазині ви можете за ціною 50 грн/50 шт, тобто 1 грн за маску.

Одноразові маски — як довго можна використовувати?

Одноразові медичні маски, як випливає з назви, слід використовувати для захисту рота та носа один раз, лише на період, необхідний для виконання певної діяльності. У повсякденному житті, після походу по магазинах і повернення додому маску слід викинути.

Найпопулярнішими медичними масками, призначеними для пацієнтів та інших людей з метою зниження ризику поширення інфекції, є маски, виготовлені з тришарового нетканого матеріалу. Медична маска є бар'єром від проникнення мікрочасток в яких сконцентровані мікроорганізми, що переносяться крапельним шляхом, що знижує ризик передачі інфекції.

На жаль, щоб забезпечити належний захист, використання цих масок має бути обмеженим у часі, це пов’язано з тим, що під час використання маска намокає. Тобто під час дихання виділяється занадто багато вологи і вона накопичується між волокнами, що призводить до зниження фільтрації. При диханні або розмові мікрокрапельки води викидаються з повітрям і осідають на масці. Підраховано, що під час одного кашлю утворюється до 3000 мікрокрапель води. Використання однієї маски розраховане на 3 години використання.

Коли носити маску?

Прикривайте рот і ніс усюди, де ви контактуєте з людьми, з якими ви не проживаєте, і коли не можете дотримуватися належної дистанції (1,5 м):

  • у засобах громадського транспорту: автобусі, маршрутці, трамваї, потязі, літаку;
  • в автомобілі, акщо ви мандруєте з з людьми не з вашої сім’ії, або у таксі;
  • на робочому місці, коли ви знаходитесь у колективі або обслуговуєте людей (пошта, офіс, банк, магазин, перукарня тощо);
  • у комерційних чи службових приміщеннях (торгові центри, ринок, аптека, театр, кінотеатр);
  • у медичних закладах (у клініці, стоматологічній поліклініці, масажному кабінеті, салоні краси);
  • у будівлях для релігійних культів, у церкві, на цвинтарі;
  • в громадських місцях, у тому числі на вулиці (площі, майданчики, парки, сквери).

Маски які ви можете купити в магазині Медтехніка

Ми пропонуємо захисні маски одноразові за самими вигідними цінами:

  • Маски захисні одноразові (білі/зелені) 3-шарові з еластичною стрічкою. Це маски високої якості підвищеної товщини, стійкі до просочування рідини.
  • Маски медичні одноразові чорні 3-шарові маски з гумкою типу IIR. Маски виготовлені з високоякісного нетканого фільтруючого матеріалу. Ефективно захищають від інфекцій, що передаються крапельним шляхом.

У нас ви завжди можете придбати маску медичну, ціна на яку нижча ніж в аптеках та супермаркетах.


21.09.2022