Одноразові латексні рукавички

Головна
/
Блог
/
Одноразові латексні рукавички

Одноразові латексні рукавички

Латексні рукавички є дуже популярним засобом захисту рук. Ідеальна посадка забезпечує ідеальне відчуття під час роботи. Вони становлять основу обладнання для медичного персоналу під час амбулаторних, діагностичних, медичних оглядів та хірургічних втручань. Вони також виявляться корисними в інших ситуаціях, які потребують захисту від інфекцій, подразників або під час контакту з їжею. Вони є дуже хорошим захистом шкіри від мікроорганізмів і захищають від інфекцій.

Латекс є одним із матеріалів, використовуваних для виготовлення рукавичок. Його отримують із каучукового молока з дерева Hevea brasiliensis, що зустрічається в тропічних країнах. Потім у процесі вулканізації при температурі +100-120 °С та при додаванні сірки виробляється латексний каучук, надзвичайно еластичний і стійкий до механічних факторів. Завдяки цим властивостям латексні рукавички мають високий рівень еластичності і добре прилягають до руки користувача.

Рукавиці медичні одноразові — сфера застосування

Рукавиці одноразові оптом використовують у салонах краси для проведення різноманітних процедур. Завдяки своїй стійкості до миючих засобів, вони також є основним обладнанням прибиральних служб та домогосподарств, як захист рук під час роботи в саду та вдома. медичні перчатки купити Вони є в кожній аптечці. Рукавиці одноразові сині забезпечують безпеку при контакті з патогенними мікроорганізмами, а також миючими засобами та іншими хімічними речовинами. Злегка припудрені моделі легко одягати і знімати. Латексні рукавички без порошку, це відмінна пропозиція для людей з алергією, які таким чином можуть уникнути подразнення рук. Рукавиці одноразові нітрилові можуть стати вирішенням проблеми впливу білка в латексних рукавичках, пов'язаної з ризиком алергії першого типу.

У магазині Медтехніка ви знайдете одноразові медичні рукавички, у тому числі латексні (хірургічні, оглядові), а також нітрилові та вінілові рукавички для людей з алергією на латекс.

Захисні рукавички — важливі параметри

Гідрофобні матеріали рукавичок сприяють адгезії до шкіри, тим самим зменшуючи мікробне забруднення. Гідрофобна природа рукавичок знижує ризик біологічного зараження патогенами з крові, та не допускає потрапляння інших рідин на шкіру рук.

Наші одноразові рукавички відповідають таким характеристикам:

  • Стійкість до механічних і хімічних агентів;
  • Стійкість до проникнення вірусів;
  • Зручність використання;
  • Прилягання до рук;
  • Можливість виконання точних рухів.

На якість захисту рукавичок з латексу, нітрилу або вінілу впливає не тільки матеріал, з якого вони виготовлені, а й дотримання рекомендованого часу та умов використання, а також дотримання правил зберігання.

Рукавички медичні латексні купити в інтернет-магазині Медтехніка

Наш інтернет-магазин приладів та засобів для догляду за здоров’ям пропонує рукавички латексні купити різних розмірів та кольорів. Латексні рукавички, які є в пропозиції нашого складу, відрізняються високою еластичністю та стійкістю до розривів.

Завдяки цим виробам ви зможете виконувати завдання, що вимагають великої точності, вони позитивно впливають на комфорт будь-якої роботи. Вибираючи рукавички з латексу, ви отримаєте чудовий захист рук, вони м’які, легкі та універсальні, чудово сидять як на правій, так і на лівій руці, ідеально підходять за формою. Ми пропонуємо тільки якісні захисні рукавички, які відповідають необхідним нормам і всім стандартам.

У категорії «Рукавиці» ви знайдете одноразові медичні рукавички з латексу, нітрилові чи вінілові, опудрені та не опудрені. Крім того, на нашому складі ви можете купити стерильні або не стерильні рукавички.

Запрошуємо підприємців та приватних осіб робити покупки на нашому складі, ціна вигідна для всіх. Ми радимо вам ознайомитись із повним асортиментом латексних рукавичок, а також з іншим асортиментом у нашому магазині Медтехніка. Ми також запрошуємо вас ознайомитися з пропозицією щодо іншої одноразової продукції. Ми є одним з найбільших оптових продавців в Інтернеті, тому пропонуємо низькі ціни. Товари відправляються в день замовлення, або на наступний день по всій території України.


24.10.2021