Бандаж на зап'ястя Ersamed REF-19 з алюмінієвою шиною анатомічного профілю дозволяє стабілізувати руку в природному положенні, що сприяє одужанню пацієнта, забезпечуючи комфорт під час повсякденної роботи.
Стабілізатор дуже легко надягати самостійно, фіксується за допомогою трьох ременів, застебнутих на міцну липучку. Великий діапазон їх регулювання дозволяє змінювати рівень стиснення.
Бандаж Ersamed REF-19 підходить як на праву, так і ліву руку завдяки своїй універсальності.
Матеріал:
Склад: поліестер 100%
Матеріал є дуже міцною поліефірною сировиною в поєднанні з дуже невеликою товщиною. Він має сітчасту структуру з великими отворами, що робить його дуже легким, дуже міцним і повітряним. Ортопедичний пристрій цього матеріалу нейтрально для шкіри пацієнта, оскільки при виробництві не використовувалися хімічні речовини, що містять формальдегід. Крім того, завдяки тому, що виріб з нього має форму тонкої сітки, свіже повітря успішно досягає захищеної кінцівки пацієнта, а піт відходить від шкіри.
РОЗМІРИ | ОКРУЖНІСТЬ ЗАП'ЯСТЯ (CM) |
S-M | 15-19 |
L-XL | 19-23 |