Пульсоксиметр — для чого він потрібен і як він працює?

Головна
/
Блог
/
Пульсоксиметр — для чого він потрібен і як він працює?

Пульсоксиметр — для чого він потрібен і як він працює?

Пульсоксиметр, як випливає з назви — це пристрій, призначений для моніторингу пульсу людини. Щоб бути впевненим, що він дає правильні виміри, варто звертатися лише до пристроїв з медичною довідкою, особливо якщо ви приймаєте ліки або перевіряєте своє здоров’я на його основі. Ви можете такий пульсоксиметр купити (Луцьк) в інтернет-магазині Медтехніка.

Чому варто пальцевий пульсоксиметр купити Київ для контролю COVID-19?

Невеликий пристрій використовується для вимірювання частоти серцевих скорочень, він також дозволяє вимірювати насичення крові. Використовується у пацієнтів із захворюваннями органів дихання та кровообігу. Пульсоксиметри також знайшли застосування для контролю перебігу хвороби COVID-19. У пацієнтів з підтвердженою інфекцією SARS-CoV-2 може розвинутися стан, в якому вони не відчувають себе гіпоксичними-це називається тихою гіпоксією. Регулярні вимірювання пульсоксиметра дозволяють швидко виявити можливі аномалії та належним чином реагувати — це, у свою чергу, дозволяє уникнути ускладнень, що виникли внаслідок гіпоксії. купити пульсометр Україна Згідно з повідомленнями МОЗ, пульсоксиметр купити (Вінниця) мають в першу чергу люди з позитивним тестом на наявність коронавірусу, який вказали сімейні лікарі, у яких захворювання протікає безсимптомно або слабосимптомно.

Ступінь поглинання хвилі гемоглобіном залежить від того, транспортує він кисень чи ні. Нормальним рівнем насичення крові вважається 95-99% насичення гемоглобіну киснем. Нижчий результат вимірювання може свідчити про ризик гіпоксії через занадто низький вміст кисню в артеріальній крові. При нестачі достатньої кількості кисню в організмі можуть статися незворотні зміни у функціонуванні багатьох органів і навіть смерть.

Цей портативний пристрій можна недорого придбати в будь-якому місті України, через наш інтернет-магазин, незалежно в якому місті ви проживаєте, ви без проблем можете пульсоксиметр купити Львів. або пульсоксиметр купити Чернівці. Ми відправимо ваше замовлення в будь-яке відділення України.

Кому варто пульсоксиметр купити (Рівне)?

Пульсоксиметр — це гаджет, який повинен зацікавити людей із проблемами зі здоров'ям. Наприклад, якщо ви страждаєте на бронхіальну астму, хронічну хворобу легенів або серцеву недостатність, було б непогано мати цей пристрій під рукою. Пульсоксиметр пальця також може допомогти вам відстежувати, наприклад, повідомляти про апное сну. Метод вимірювання пульсу пульсоксиметром є неінвазивним і безболісним. Пристрій дуже простий у використанні, тому ним можуть користуватися люди різного віку. Для проведення вимірювання не потрібні спеціальні знання, оскільки пульсоксиметр зазвичай не вимагає калібрування і майже відразу показує результат випробування. До цього теж не потрібно готуватися.

Пульсоксиметр — на що звернути увагу при покупці?

Вершивши пальцевий пульсоксиметр купити (Тернопіль), варто врахувати ваші очікування від пристрою. Якщо ваша мета — виміряти частоту пульсу та насичення артеріальної крові, оптимальний варіант — пальцевий пульсоксиметр. Датчик пальця зчитує поточний пульс з пульсуючого кровотоку в судинах. Більшість найпопулярніших моделей оснащені додатковими функціями, такими як звукова або візуальна сигналізація, а також графіком серцевого ритму, який допоможе виявити будь-які відхилення. Однак це не є одночасно діагнозом, тому необхідно проконсультуватися з результатами у лікаря.

Пульсоксиметр — ціна

Ціна пульсоксиметра залежить насамперед від типу пристрою. Наш інтернет-магазин пропонує купити цей пристій в ціновому діапазоні від 200 до 1800 грн. Ці прилади дозволяють вимірювати сатурацію крові — насичення крові киснем в домашніх умовах. Також вони використовуються в лікарнях та інших медичних установах для людей, які страждають на респіраторні та серцево-судинні захворювання, але останнім часом вони все частіше використовуються у боротьбі з COVID-19.


12.10.2021