Ви міряєте тиск вдома? Як це правильно робити?

Головна
/
Блог
/
Ви міряєте тиск вдома? Як це правильно робити?

Ви міряєте тиск вдома? Як це правильно робити?

Одним із медикаментозних методів лікування проблем із тиском є його регулярне вимірювання за допомогою тонометра на зап'ястя. Цей прилад швидко виявляє зміни тиску, що загрожують здоров'ю або життю людини.

Кому підходять тонометри автоматичні на зап'ястя?

Наручний тонометр дозволяє повністю автоматично вимірювати артеріальний тиск і, в залежності від моделі, також пульс. Пристрій невеликий і зручно розташовується на зап'ясті. Для вимірювання достатньо натиснути кнопку.

Завдяки простоті використання рекомендується тонометр на зап'ястя купити в кожну родину для людей різного віку, які бажають мати вдома сучасний прилад контролю тиску. Насамперед, він необхідний людям, які хочуть час від часу або регулярно контролювати свій артеріальний тиск.

 1. Якщо ви здорові, то повинні вимірювати тиск хоча б 6 разів на рік.
 2. Прилад простий у використанні та добре підходить для пацієнтів, які мають труднощі з пересуванням або потребують допомоги третіх осіб, наприклад, люди з ожтрінням.
 3. Наручні тонометри компактні, легкі та зручні, їх можна зберігати в невеликій сумці та вимірювати тиск в будь-який момент, тому це гарне рішення для людей, яким доводиться часто вимірювати артеріальний тиск, навіть поза домом.
 4. Вимірювання артеріального тиску також дуже важливе для спортсменів або літніх людей.

Чому варто мати тонометр у себе вдома?

Артеріальний тиск людини є не постійною, а змінною величиною. Це залежить від часу доби, ситуації, в якій ми знаходимося, і стресу, в якому ми можемо перебувати. Багаторазові вимірювання артеріального тиску можливі лише коли у вас завжди під рукою є автоматичний тонометр на зап'ястя. Адже задяки цьому приладу ви зможете будь який зручний для себе час відстежити зміни тиску.

Якщо виміряти тиск рано вранці — після пробудження, то він буде підвищеним. Через деякий час спостерігається незначне зниження і чергове підвищення, що триває до вечірніх годин. Після 22:00 тиск падає, а о 3:00 досягає абсолютного мінімуму.

Вночі тиск має бути приблизно на 15% нижче, ніж вдень. Протягом дня показник здорової людини не повинен перевищувати 140 / 90 мм рт.

 • Перше, вище значення, показує систолічний тиск, який створюється, коли серцевий м’яз скорочується і виштовхує кров.
 • Нижня цифра – це діастолічний тиск крові, коли серце розслабляється між двома ударами.

Одного вимірювання ніколи не буває достатньо, воно дає лише інформацію про тиск у певний момент.

Самовимірювання вдома має багато переваг:

 1. Регулярно повторювані вимірювання в домашніх умовах дозволяють визначити реальний артеріальний тиск в умовах, в яких пацієнт перебуває щодня.
 2. Самоконтроль тиску також дозволяє уникнути т. зв. «Ефекту білого халата». Виявляється, всім відомий стрес, викликаний контактом з лікарем, отримав свою назву, до того ж він має справжнє медичне значення. Передбачається, що середній тиск за кількома вимірюваннями, проведеними людьми в «білих халатах» (лікарі, медсестри), вищий, ніж у домашніх умовах. Вимірювання вдома запобігає штучно завищенню вимірюваних значень.
 3. Вдома для визначення вашого середнього робочого тиску потрібно робити не менше трьох вимірювань в різний час. Кожне значення потрібно завжди записувати в блокнот, вказуючи час і результат.

Як ми вже знаємо, артеріальний тиск коливається протягом дня, що природно. Є кілька рекомендацій, коли вимірювати артеріальний тиск:

 • вимірювання проводиться перед прийомом ліків і перед сніданком;
 • перед обстеженням варто посидіти спокійно 10 хвилин;
 • почекайте принаймні півгодини після вживання кави;
 • закуривши сигарету, зачекайте не менше 30 хвилин;
 • тиск вимірюють на лівій руці;
 • на руці не повинно бути годинника або прикрас;
 • зачекайте, якщо тіло холодне або гаряче.

Чи потрібно мати спеціальні медичні пізнання, щоб користуаватись наручним тонометром (Львів)?

Наручний тонометр вважається найпростішим у використанні з усіх тонометрів, тому він призначений для домашнього використання. Апарат являє собою сучасний електронний прилад, який повністю автоматично вимірює артеріальний тиск. На практиці це означає, що пацієнту потрібно лише правильно розташувати тонометр на зап’ясті, а потім запустити його, натиснувши кнопку Пуск. Після запуску прилад сам накачує манжету до відповідного рівня, а потім також сам вимірює тиск, відображаючи його значення на екрані. Тому кожен може зробити вимірювання тиску, для цього не потрібно мати спеціальних навичок.

Де купити тонометр на зап'ястя Львів?

В нашому магазині ви можете придбати наручні тонометри та запчастини до тонометрів Львів. Це сучасні електронні прилади, які не потребують особливого обслуговування. Для справної роботи тонометра, необхідно регулярно міняти батарейки і зберігати прилад в спеціальному футлярі в сухому місці з помірною температурою.

Манжету ні в якому разі не можна прати, оскільки вона може зіпсуватися. При належному догляді ваш тонометр працюватиме безвідмовно протягом багатьох років. Однак, якщо ваш тонометр потребує заміни якихось єлементів, у нас ви можете купити запчастини до тонометрів.

04.07.2022