Якісні антисептики для рук

Головна
/
Блог
/
Засоби для дезінфекції рук

Засоби для дезінфекції рук

Пандемія коронавірусу змусила нас приділяти все більше уваги частому миттю та дезінфекції рук, а санітайзери для рук на основі спирту, стали звичним явищем в нашому повсякденному житті.

Руки — головний переносник мікробів, належна гігієна та часте миття рук є основним способом захисту нашого організму і може запобігти багатьом інфекційним захворюванням. За даними ВОЗ, близько 80% усіх інфекцій викликані недостатньою гігієною рук. Ось чому їх слід мити багато разів, а якщо немає доступу до води та мила, варто санітайзер купити і використовувати його для дезинфекції. Дезінфікуючі засоби є основою захисту від зараження вірусами та бактеріями, що знаходяться в навколишньому середовищі.

Коли і як використовувати антисептик для рук?

Від офісів і шкіл до будинків і лікарень, негайна дезінфекція рук — це проста необхідність у будь-якому середовищі, де гігієна рук є пріоритетом, але доступ до мила та води обмежений. Незалежно від того, чи це житлове, комерційне чи промислове середовище, антисептик для рук є ідеальним вибором для підтримання гігієни та здорового способу життя.

Перед використанням дезинфікуюччого засобу для рук, важливо пам’ятати, що миття рук з милом — це найкращий спосіб знищити мікроби на руках, і це краще, ніж використання засобу для дезінфекції рук. Однак у ситуаціях, коли мило та вода недоступні, використовуйте дезінфікуючий засіб на спиртовій основі, що містить не менше 60% спирту.

Щоб дезінфекція рук була ефективною, її потрібно проводити обережно та відповідно до конкретних рекомендацій. где купить антисептик для рук Нанесіть продукт на одну руку, розтирайте засіб по долонях поки вони не висохнуть. Не використовуйте рушник для сушіння. Дайте вашим рукам висохнути на повітрі. Перш за все, використовуйте потрібну кількість гелю або рідини — не менше 3 мл. Дезінфікуючий засіб необхідно ретельно втирати в шкіру протягом мінімум 30 секунд, повторюючи такі рухи, як при митті рук. Необхідно очистити простір між пальцями, внутрішню і зовнішню сторону кисті. Важливо, щоб руки були мокрими дезінфікуючим гелем протягом цих 30 секунд. Якщо за цей час руки висохнуть, їх потрібно повторно змочити.

Незважаючи на те, що дезінфікуючий засіб для рук може видалити мікроби, важливо пам’ятати, що він не очищає брудні або жирні руки, не видаляє шкідливі хімічні речовини.

Ось кілька корисних порад про те, коли найкраще використовувати дезінфікуючий засіб на спиртовій основі:

  • До та після відвідування лікарні чи будинку престарілих, якщо у людини немає Clostridium difficile (у цьому випадку використовуйте мило та воду).
  • Якщо мила та води немає, використовуйте дезінфікуючий засіб на основі спирту, що містить 60% спирту.

Чи варто санітайзери для рук купити для профілактики від коронавірусу?

Багатьох цікавить, чи варто антисептики для рук купити в якості дезинфікуючого засобу проти коронавірусу. Однак антибактеріальні засоби слід відрізняти від дезінфікуючих засобів. Перші дуже ефективні проти різних бактерій, але зазвичай не працюють проти вірусів. Дезінфікуючі засоби діють як на бактерії, так і на віруси, демонструючи активність 99,99%. Однак, перед покупкою варто перевірити, на основі якої виробник визначає ефективність свого продукту.

Чи можна використовувати дезінфікуючий засіб для рук дитини?

Дезінфікуючі засоби містять спирт та інші хімічні речовини, які можуть бути шкідливими для дітей. Ми всі знаємо, що немовлята кладуть все в рот, тому також існує ризик використання засобів для дезінфекції на предметах, якими вони граються. Часте потрапляння в рот іграшок і рук може викликати проблеми зі шлунком і отруєння.

Санітайзери для рук купити в Україні

У категорії «Антисептики для рук» Медтехніка пропонує широкий асортимент дезінфікуючих засобів для різних застосувань як у кабінеті лікаря, лікарні чи операційній так і у харчовій промисловості та громадському харчуванні, засоби підходять для використання у сфері обслуговування, торгових закладах і ін. Характеризується тривалою дією (до 3 годин). Ви можете купити відповідний санітайзер оптом у нашому інтернет-магазині.

У вас є питання щодо нашої продукції? Наш відділ обслуговування клієнтів із задоволенням допоможе! Не соромтеся звертатися до нас телефоном, електронною поштою або в чаті. У нас ви завжди придбаєте якісний санітайзер, ціна якого вас точно задовольнить.


21.10.2021