Тест смужки для глюкометра

Фільтри

 • Ціна
  від
  до

Тест-смужки Gamma MS, 25шт.

265
240
Купити

Тест-смужки Gen Ultimate, 50 шт.

650
620
Закінчився
Тест смужки для глюкометра

Як правильно виміряти цукор за допомогою тест смужки для глюкометра Гамма чи іншого?

Кожен, хто вперше тримає в руках глюкометр, стурбований тим, чи зможе він з ним впоратися. Тест смужки для глюкометра Гамма як і будь-які інші вимагають прочитання індивідуального керівництва з експлуатації. Отже, як приступити до правильного вимірювання цукру за допомогою глюкометра?

 1. Завжди читайте інструкції, що додаються до тест смужки для глюкометра Bionime чи ін.
 2. Перед обстеженням обов’язково вимийте руки теплою водою з милом, добре промийте їх і висушіть. Під час миття рук добре помасажуйте палець, який ви збираєтеся вколоти, щоб поліпшити кровотік. Не протирайте уколотий палець перекисом водню, спиртом або будь-яким іншим дезінфікуючим засобом. Це може спричинити спотворення результату.
 3. Підготуйте тест смужки для глюкометра Bionime gs300, чи ін. Зніміть ковпачок і вставте голку. Прикріпивши ковпачок, скрутіть головку пристрою для проколювання, щоб встановити глибину, на якій голка заходить у кінчик пальця. Людям із мозолистими пальцями, загрубілою чи товстою шкірою, можливо доведеться встановити голку на максимальну досяжність. Постановка проколу дуже важлива, оскільки залежно від цього прокол буде більш чи менш болючим. Якщо прокол буде замалим, буде важко видавити невелику краплю крові. Прокол зазвичай не болючий і відчувається як укус комахи на пальці.
 4. Перевірте тест смужку для глюкометра Bionime gm 550. Вийміть його і негайно закрийте контейнер, в якому він знаходився. Виймаючи тест-смужку, не торкайтесь її там, де потрібно нанести краплю крові. Пам'ятайте, що тест-смужка повинна бути сумісна з лічильником, тобто тест і лічильник повинні мати однакову назву та фірму.
 5. У деяких глюкометрах існує потреба у так званому штрих-кодуванні. Тому перед використанням тесту вставте в лічильник смужку кодування. Він поставляється у коробці зі смужками, але має інший вигляд, тому ви не помилитись. Коли вставляється смужкакодування, на екрані лічильника з’являється код. Цей самий код також повинен бути розміщений на упаковці разом із нашими тест-смужками. Коли ми починаємо наступну упаковку смужок, нам потрібно ще раз закодувати лічильник. В іншому випадку вимірювання буде неможливим або неправильним.
 6. Зробіть прокол в кінчику пальця зверху або трохи вбік —тоді це буде менш болісно. Потім слід нанести краплю крові на підготовлену смужку. Залежно від типу лічильника кров наноситься на смужку, попередньо вставлену в лічильник, або спочатку на смужку, а потім вставляється в прилад.
 7. Також варто звернути увагу на спосіб нанесення крові. Оскільки в деяких вимірювачах рівня глюкози кров слід наносити на верхню частину смужки, а в деяких моделях — на бічну сторону тест-смужки, щоб кров всмоктувалася сама. Пам’ятайте, що крапля крові, видавлена з кінчика пальця, не повинна бути занадто малою. В іншому випадку лічильник не перевірятиме.
 8. Наступним кроком є зчитування результату тесту, що з’являється на дисплеї приблизно через 10 секунд.

Правильний рівень глюкози в крові для кожної вікової групи різний:


Діти, підлітки:

 • натще - 70-100 мг / дл,
 • після їжі - 70-140 мг / дл.

Дорослі:

 • натще -> 100 мг / дл,
 • після їжі -> 140 мг / дл.

Вагітні жінки:

 • натще - 60-95 мг / дл,
 • після їжі - 120 мг / дл.

Особи похилого віку та люди з діабетом:

 • натще - 80-140 мг / дол,
 • після їжі ->180 мг / дл.

І тут виникає одна з найбільших проблем із читанням. Іноді пацієнти вимірюють цукор на інших глюкометрах, наприклад у лікаря, і дивуються результату вимірювання. Все залежить від лічильника, яким ми користуємось. Існують глюкометри, які можуть дати результати як у ммоль, так і у мг / дл. Однак більшість із них вже встановлені.


Також слід пам’ятати, що глюкометри — це не прилади, які працюють ідеально. Похибка вимірювання становить від 10-15%. Ми можемо проводити найнадійніші дослідження глюкози в крові лише в лабораторії.


Після тестування вийміть тест смужку для глюкометра Лонгевита та викиньте її. Те саме слід зробити з голкою — ланцетом, який використовувався для проколу шкіри. Звичайно, голку тест смужки для глюкометра Healthpro слід замінювати раз у раз, оскільки вона може затупіти. Тупа голка тест смужки для глюкометра Gluneo lite не заходить так глибоко в шкіру і замість того, щоб проколоти шкіру, вона болить, викликаючи біль.