Інгалятори(небулайзери)

Головна
/
Домашня медтехніка
/
Інгалятори (небулайзери)

Фільтри

 • Ціна
  від
  до
 • Виробники
  0
  0
  0
Інгалятори (небулайзери)

Лікування різних захворювань в домашніх умовах стало можливим саме завдяки розвитку технічної частини медичного обслуговування. У кожному будинку можна зустріти сучасні апарати, в тому числі й інгалятор компресорний. Якщо ви ще не придбали сучасне обладнання, пропонуємо зробити це прямо зараз.

Як працює інгалятор

Інгалятор допомагає при різних захворюваннях, в тому числі ГРЗ, простуда, астма, алергія і т.д. Його робота заснована на розщепленні препарату на небули (дрібні частинки) і введення його у носопролог. Небулайзер генерує аерозольну хмару, яка ефективно транспортує небули ліків.

Застосування даного методу лікування можливо в різному віці. Залежно від моделі та застосованого засобу, інгалятор ld-212c може допомогти як дітям від 3 місяців, так й пенсіонерам за 90 років.

Переваги застосування небулайзера в домашніх умовах

Якщо ви цінуєте свій час, здоров'я та гроші, варто інгалятор купити для домашнього використання. Він має масу переваг, перед застарілими методами домашнього лікування. Серед них:

 • Ви можете підібрати відповідні ліки для всієї родини. Сучасні моделі дозволяють використовувати навіть масляні розчини.
 • Апарат безпечний у використанні.
 • Вони більш ефективні в роботі. Ви зможете швидко вилікувати нежить, кашель, знизити наслідки алергії і т.д.

Як обрати якісний інгалятор для домашнього застосування

Щоб медичний апарат дійсно радував вас якістю лікування, обираючи необхідно звернути увагу на кілька факторів.

 1. Розмір частин. Залежно від цільового призначення, розмір часток, вироблених небулайзером, може бути різний. Так, при астмі рекомендується прилад з розміром частинок менше 3 мкм, при застуді до 5-ти мкм.
 2. Швидкість розпилення частинок. Чим вище швидкість, тим нижче витрачається часу на процедуру.
 3. Комплектація приладу. У ньому може бути різна кількість насадок, різні функції, які підходять прилади для різних вікових груп.

У каталозі ви можете купити інгалятор, ціна якого приємно здивує. Тепер ви можете знизити побічні ефекти від різних захворювань, швидше пройти курс лікування та відновиться. Обирайте якісні та сертифіковані апарати.