Пульсоксиметри

Фільтри

 • Ціна
  від
  до
 • Виробники
  0
Пульсоксиметри

Пульсоксиметр — апарат, що дозволяє виміряти насиченість артеріальної крові киснем. Вимірювання сатурації в домашніх умовах, дозволяє своєчасно звернутися до лікаря. Необхідний прилад і в лікарні, де провітрювання є одним з методів визначення необхідності приступити до негайної оксигенотерапію. Якщо вам необхідно пульсоксиметр купити Київ, зверніть увагу на асортимент ліцензованих апаратів, представлених в каталозі.

Види пульсоксиметра

Апарат давно використовується в медицині. Однак, саме останні два роки стали показовими, та проявили з нового боку необхідність пульсоксиметр купити Львів. Сьогодні ви можете придбати необхідний тип апарату для домашнього та професійного використання. Але, перш ніж зробити замовлення, необхідно підібрати оптимальний тип приладу.

 1. Стаціонарний пульсоксиметр ціна Тернопіль. Досить масивний апарат частіше застосовується в медичних установах. Для використання його підключають до пк. Апарат дає розгорнуту діагностику у вигляді графіків і фотоплетізмограмми. У домашніх умовах його застосування рідко має сенс.
 2. Апарат кріпиться на зап'ясті або палець. Прилад побутового призначення допомагає швидко отримати результат за вмістом кисню в крові. Крім випадків захворювання, ви можете застосовувати його при заняттях спортом, на прогулянці, відстежувати зміни в потенційно стресових ситуаціях. Також використовується для швидкого вимірювання в умовах невідкладної допомоги або приймального відділення поліклініки.

Незалежно від того, який пульсоксиметр купити Рівне ви вирішите, необхідно обрати сертифіковані моделі. Тільки так ви отримаєте гарантію точного вимірювання.

Якості медичного пульсоксиметра

Медичне обладнання для домашнього та професійного використання допомагають більше дізнаватися про здоров'я, своєчасно діагностувати захворювання і проводити ефективні лікування. Щоб все це було можливим, прилади розробляються з особливою педантичністю. Перш ніж пульсоксиметр купити Вінниця, вивчіть головні критерії ефективності приладу:

 1. Точність приладу. Будь-який з представлених в каталозі приладів стане вірним супутників для щоденних і періодичних спеціалізованих обстежень.
 2. Захист приладу від впливу електромагнітних полів сторонніх предметів. Апарат працює в будь-яких умовах.
 3. Простота експлуатації. Якщо стаціонарний прилад може здатися складним в домашніх умовах, але ефективним для лікарів, то мініатюрний прилад на палець досить простий.
 4. Прилад, як правило, має тривалий період автономної роботи. Це дозволяє проводити моніторингові дослідження, що є обов'язковим при падінні показань до 90% і нижче.

Використання якісних апаратів допомагає своєчасно розпочати лікування, і навіть врятувати життя.

Коли прилад є необхідним придбанням

Пульсоксиметр купити Тернопіль необхідно в декількох випадках. Але, перш ніж їх перерахувати, варто відзначити, що навіть не потрапляючи в список, варто задуматися про його придбання. Домашнє медичне обладнання допомагає своєчасно виявляти більшість захворювань, і чим більше буде ваш асортимент, тим вище ймовірність зберегти своє здоров'я. Отже:

 1. Апарат необхідний для пацієнтів, які страждають на кардіологічні та неврологічними захворюваннями.
 2. При діагностиці захворювання "Ковід-19".
 3. При частій застуді з болями в легких.
 4. При частому виникненні дефіциту кисню.
 5. Під час вагітності.

Прилад є обов'язковим супутником лікарняних кабінетів. За допомогою його виявляють не тільки захворювання легенів і дихальних шляхів, а й використовують у:

 1. Анестезіології.
 2. Пульмонології.
 3. Педіатрії.
 4. Спортивній медицині.

У перерахованих вище випадках, придбання приладу просто необхідно. Він може не знадобитися протягом декількох місяців і навіть років, а в один момент врятувати життя.

Як обрати якісний прилад за розумною ціною

Щоб пульсоксиметр купити Чернівці відповідав усім індивідуальним вимогам, необхідно оцінити деякі показники:

 • Швидкість реакції. Чим швидше реагує прилад, тим вище його ефективність, особливо, якщо ви плануєте вимірювати відгук організму на фізичні навантаження.
 • Розміри. Як ми описували вище, для домашнього використання краще вибрати мініатюрні вироби, для застосування в поліклініці — повноцінні великогабаритні прилади.
 • Форму датчика. Зручніше використовувати датчик у вигляді прищіпки.
 • Наявність сертифіката у медичного приладу. Щоб ви змогли довіритися приладу, варто вибрати сертифіковане виріб в каталозі.

Як купити пульсоксиметр онлайн

Щоб швидко пульсоксиметр купити Луцьк з доставкою в усі міста країни, необхідно звернутися до менеджерів сайту, або оформити замовлення на сайті. Ви отримаєте офіційний прилад за вигідною ціною.