Інфрачервоні термометри

Головна
/
Домашня медтехніка
/
Термометри
/
Інфрачервоні термометри

Фільтри

 • Ціна
  від
  до
 • Виробники
  0
  0
 • Колір
  0
Інфрачервоні термометри

Як вибрати електронний термометр?

Сучасні термометри суттєво відрізняються від традиційних ртутних, які раніше використовувались і вилучались з обігу через шкідливий вплив ртуті на навколишнє середовище та здоров’я людини. Сучасні термометри екологічні та більш практичні. Крім того, вони також набагато довговічніші, водонепроникні та оснащені великими дисплеями, які дозволяють точно зчитувати температуру з всього за кілька секунд.

Термометри електронні безконтактні

Електронний термометр для тіла є найпопулярнішим на сьогоднІ. Ви можете вибрати традиційну модель такого пристрою — яка вимірює температуру в пахві, роті або прямій кишці, або безконтактну модель для вимірювання температури у вусі чи на лобі. Електронні термометри використовують як дорослі, так і діти. Результат отримується за кілька секунд і є дуже точним (однак, зверніть увагу на його використання відповідно до рекомендацій виробника).

Безконтактні електронні термометри — переваги та недоліки

Електронний термометр безконтактний для вимірювання температури використовує інфрачервоний діапазон. Для вимірювання йому не потрібен безпосередній контакт з тілом — досить наблизити прилад до чола (або іншої частини тіла) на відстань у кілька сантиметрів.

Рекомендується інфрачервоні термометри медичні купити для вимірювання температури дітям, а також використовувати в суспільних місцях та закладах з міркувань гігієни та комфорту, особливо в період пандемії Ковід-19.

Характеристики електронних інфрачервоних термометрів:

 • Має форму слухавки з лінзою, покритою скляною пластиною;
 • Призначений для дорослих та дітей віком від 1 року;
 • Використовує енергію інфрачервоного випромінювання, досить спрямувати інфрачервоний промінь на тіло, предмет або простір, температуру якого ми хочемо виміряти;
 • Вимірює температуру в діапазоні 0-100 °C;
 • Тривалість вимірювання становить приблизно 1-2 секунди;
 • Може використовуватися для вимірювання температури тіла (зазвичай навколо скронь), поверхні (наприклад, бутильована вода) та повітря;
 • Він гігієнічний та легко чиститься, дозволяє швидко та зручно вимірювати температуру;
 • Залежно від моделі запам'ятовує до 30 результатів у пам'яті пристрою;
 • Має вбудований звуковий сигнал та екран з підсвічуванням.

Недоліки:

 • Вимагає заряду акумулятора;
 • Коштує дорожче за аналоги.

На що звернути увагу при виборі термометра для тіла?

Перш ніж інфрачервоний термометр купити, зверніть увагу на його швидкість вимірювання. Цей параметр особливо важливий стосовно дітей. Найшвидше вимірювання забезпечують електронні безконтактні термометри, які, як уже зазначалося, вимірюють температуру протягом декількох секунд. З іншого боку, електронним сенсорним термометрам іноді потрібно кілька хвилин, щоб виміряти точну температуру.

Точність також є важливим питанням при виборі термометра. Найкраще вибирати прилади, які пропонують точність вимірювання до 0,1 градуса Цельсія. Такі інфрачервоні термометри купити ви можете в нашому інтернет-магазині Medtechnika за розумною ціною.

Також варто звернути увагу на додаткові функції. Дуже добре, якщо інфрачервоні термометри медичні мають звуковий сигнал, що повідомляє про закінчення вимірювання.

Також буде корисно, наприклад, вбудована історія вимірювань, яка дозволяє контролювати зміни температури тіла.

Крім того, якісний термометр повинен також мати міцний, вологостійкий корпус.

Купуючи термометри інфрачервоні безконтактні, ви не можете заощадити гроші, оскільки точне вимірювання температури вкрай важливе, особливо, якщо мова йде про здоров’я дітей.

Особливості медичного виробу

Термометр інфрачервоний — це високоякісний продукт, створений з використанням новітніх інфрачервоних технологій. Він має безліч переваг:

 1. Пройшов клінічні випробування та випробування відповідно до міжнародних стандартів.
 2. Використання повністю безпечне (якщо прилад використовується відповідно до інструкції з експлуатації).
 3. Дозволяє вимірювати температуру навіть під час сну — вимірювання безконтактне, швидке, займає лише кілька секунд і не порушує сон дитини.
 4. Немає ризику розбиття скла або витікання ртуті.
 5. Бавовняну тканину, змочену спиртом, можна використовувати для очищення лінзи, що забезпечує гігієну, якщо термометр використовується всією родиною.
 6. Термометр дуже простий і зручний у використанні. Він має ергономічну форму.
 7. Можете вимірювати температуру тіла, поверхні або навколишнього середовища, наприклад, температуру води у ванні, температуру молока в пляшці або температура в кімнаті.
 8. Має дисплей з підсвічуванням, що дозволяє користуватись ним в темряві.
 9. Автоматичне відображення останнього вимірювання.
 10. Зберігає історію останніх вимірювань,
 11. Функція автоматичного вимкнення.

Спосіб використання

Вимірювання температури тіла:

 • Натисніть кнопку ON / OFF.
 • Усі сегменти відображатимуться на екрані протягом 2 секунд.
 • Останнє вимірювання відображатиметься автоматично протягом 2 секунд.
 • Термометр готовий провести вимірювання, як тільки пролунає звуковий сигнал і на екрані почнуть блимати символи «° C» або «° F».
 • Тоді градусник повинен бути спрямований в центр чола на відстань не більше 5 см. Для підвищення точності вимірювання видаліть волосся, піт і бруд з області брів.
 • Натисніть кнопку СТАРТ і повільно посуньте термометр від центру чола до скронь (приблизно на 1 см вище брів).
 • Через 3 секунди звуковий сигнал повідомить вас про те, що вимірювання завершено.
 • Якщо термометр не пройшов по скроні перед тим, як пролунає довгий звуковий сигнал, повторіть вимірювання, як описано вище, рухаючи термометр трохи швидше.
 • Зчитайте виміряну температуру з дисплея.

Як купити якісний безконтактний термометр?

Інтернет-магазин Медтехніка пропонує великий асортимент інфрачервоних термометрів, ціна яких становить від 1300 до 11450 гривень. Перед тим як купувати інфрачервоні термометри визначіться яка ціна для вас буде актуальною, та за допомогою фільтра на нашому сайті оберіть підходящий ціновий діапазон. Вся продукція представлена на віртуальній вітрині нашого магазину якісна, та перевірена. Ви можете зробити замовлення в будь-яке місто України, ми відправимо товар поштою.