Механічні тонометри

Фільтри

 • Ціна
  від
  до
 • Виробники
  0
  0
Механічні тонометри

Механічний тонометр — надійне пристосування для вимірювання артеріального тиску. Застосовується як в професійних медичних кабінетах, так і для домашнього контролю. Попри те, що використання приладу вимагає певних навичок, звичайні користувачі зазвичай приймають рішення саме механічні тонометри купити для домашнього вимірювання тиску.

Переваги механічного обладнання для вимірювання тиску

Попри розвиток сфери медичного обладнання, механічні тонометри Львів мають високу популярність. Це пов'язано з декількома незаперечними перевагами:

 • Перша перевага тонометрів механічних ціна. Досить низька вартість приваблює користувачів, особливо тих, хто стежить за тиском не на постійній основі.
 • Літніх людей приваблює і простота вироби. Насправді зовнішня простота не пов'язана з експлуатаційними показниками, і на практиці електронні варіанти пристрою набагато простіше. Однак для старшого покоління зрозуміле залишається популярним.
 • Тривалість експлуатації. Кращі механічні тонометри можуть без перебоїв працювати десятиліттями. Їх не потрібно заряджати, стежити за робочим стан батарейок, переживати про цілісність електроніки.

При всіх перевагах, необхідно вміти вибрати тонометри механічні ціна Львів котрих буде відповідати якості, та вашим особистим вимогам. Якщо ви не можете визначитися з вибором самостійно, варто звернутися до менеджера компанії за допомогою. Він розповість про особливості кожної моделі і допоможе знайти оптимальний варіант.

Типи механічного тонометра і правила їх використання

Нині, професійний магазин може запропонувати кілька варіантів механічних тонометрів. Щоб отримати апарат, який відповідає вашим потребам, зверніть увагу на кілька типів тонометра.

 • Класичний тонометр, який містить манжету, мембрану фонендоскопа і манометр. При цьому, мембрана автономна і встановлюється під манжетку вручну.
 • У комбінованих моделях фонендоскоп вшитий в манжетку.
 • Комбіновані з об'єднаною грушею і манометром.

Окремо варто виділити механічний тонометр купити який можна для професійних цілей. Він відрізняється наявністю розширеного екрана.

Роблячи вибір необхідно звертати увагу на власні потреби в першу чергу, і свої фінансові можливості.

Щоб вимірювання були точними, необхідно дотримуватися кількох простих правил:

 1. Займіть зручне положення, щоб вимірювання тиску не приносило дискомфорту і проходило в максимально розслабленому положенні.
 2. Качайте манжетку до показника на 30 одиниць вище вашого нормального верхнього артеріального тиску.
 3. Випускайте повітря повільно, слухаючи перший (відповідає систолічному тиску) і останній удар (відповідає діастолічному тиску).

Зверніть увагу, що правильне використання пристрою вимагає навичок і досвіду. Можливо варто пройти консультацію з лікарем, та дізнатися усі правила використання.

Як купити тонометр

Щоб придбати механічний тонометр Луцьк, необхідно звернутися до профільного магазин, який надає сертифіковану техніку. На сайті ви можете оформити замовлення з доставленням по всій країні, і отримати якісний апарат за вигідною ціною на довгі роки.

Для здійснення замовлення ви можете оформити заявку на сайті, або звернутися до менеджерів компанії. Фахівці допоможуть оформити замовлення, а також дадуть відповідь на всі ваші запитання.