Медичні халати жіночі

Головна
/
Медичний одяг
/
Медичні халати жіночі

Фільтри

 • Ціна
  від
  до
 • Колекції
  0

Халат Дейзі

550
Купити

Халат Жасмін

560
Купити

Халат Зебра

560
Купити

Халат Ніка

560
Купити

Халат Сакура

560
Купити

Халат Джой

485
Купити

Халат Віка

560
Купити

Халат Гербера

485
Купити

Халат Фуксія

500
Купити

Халат Барбарис

500
Купити

Халат Каріна

520
Закінчився

Халат Лілія

520
Закінчився

Халат Міккі

520
Закінчився

Халат Флоренція

520
Закінчився

Халат Юлія

485
Закінчився
Медичні халати жіночі

Дрес-код — одна з основних вимог до медичного персоналу будь-якого рангу, крім професіоналізму. Уніформа лікаря, медсестри, інших медичних працівників — відображення охайності, поваги до професії, підтримка важливих традицій. Медичний халат жіночий розташовує пацієнтів, викликає довіру, дозволяє дивитися на лікаря неупереджено.

Сучасні медичні халати

Практичні, стильні, естетично привабливі халати роблять уніформу приємною частиною професійного гардероба. Якісний професійний одяг приємний в носінні. Наприклад, купити медичний халат жіночий варто через:

 1. Особливості фасону. Вільний і тактильно приємний одяг надає повну свободу дій. На робочому місці не виникне незручних ситуацій, пов'язаних з неналежним виглядом.
 2. Спеціальна тканина легко "віддає" плями. Кров, ліки, реагенти. З спеціалізованого халата все відпирається без сліду. До того ж, він надійно захищає особистий одяг.
 3. Комфортний пошив передбачає розташування зручних кишень, які можна наповнити необхідними для роботи інструментами.

Асортимент магазину

На сайті представлені медичні халати недорого, які ви можете придбати у вільному доступі. Широкий асортимент дозволяє підібрати оптимальний для роботи варіант, з урахуванням особистих переваг.

 • Широкий асортимент кольорів та фасонів. Ви можете купити халат з різною довжиною рукавів, круглим або V-подібним вирізом, на різних застібках.
 • Якісні халати в каталозі відповідають встановленим стандартам.
 • Медичні халати на сайті мають високу надійність. Точний крій, якісна тканина, педантичне виробництво. Ваш халат буде виглядати естетично через довгий час активної експлуатації.

Ви можете медичний халат жіночий купити за вигідною ціною, вибравши виріб з великого асортименту кольорів та розмірів. Відчувайте себе впевнено, комфортно професійно в спеціалізованому одязі.

Як оформити замовлення

Щоб оформити замовлення натисніть "купити" та заповніть заявку на сайті. Інтуїтивно зрозуміла навігація дозволить в два кліка зробити покупку. Важливо вносити актуальні дані для швидкого доставлення по всій країні. Також ви можете звернутися до менеджерів компанії за повноцінної консультації.