Бандажі протигрижові

Головна
/
Ортопедичні вироби
/
Бандажі та корсети
/
Бандажі протигрижові (пахові, тазові, пупкові)

Фільтри

  • Ціна
    від
    до
  • Виробники
    0
Бандажі протигрижові (пахові, тазові, пупкові)

Що дає бандаж протигрижовий та паховий?

Протигрижовий пояс, залежно від його виду, застосовується при консервативному лікуванні гриж живота: пахової, стегнової, пупкової. Бандаж захищає грижу від випинання, також він винкористовується після опрецій, та запобігає виникненню грижі в післяопераційному рубці.

Грижовий пояс призначений для стабілізації оболонки тіла і запобігання руху органів черевної порожнини (головним чином кишечника) в існуючий грижовий мішок.

Протигрижові пояси – типи

Будова грижових поясів пристосована до місця розташування грижі. В даний час для їх виготовлення використовуються дихаючі, гнучкі матеріали, що забезпечують комфорт і вентиляцію, і в той же час вони достатньо довговічні. Більшість бандажів кріпляться за допомогою липучки, що полегшує їх надягання. Правильна сила тиску на місці грижі досягається завдяки спеціально профільованим подушкам які є або невід’ємною частиною пояса, або можуть бути прикріплені до нього в потрібному місці. Грижовий пояс може бути лівим, правим або двостороннім.

В нашому інтернет-магазині ви легко зможете бандаж протигрижовий пупковий купити Львів.

Деякі немовлята народжуються з пупковою грижею або вона розвивається в результаті аномального заростання кукси пупка. Якщо грижа зберігається, рекомендується використовувати широкий бандаж протигрижовий пупковий, навколо живота дитини.

Також наш магазин пропонує бандаж протигрижовий паховий, він залежно від потреб може використовуватися з одного або з обох боків.

Пояси грижі живота використовують у двох випадках:

  1. Коли немає можливості хірургічного лікування грижі через протипоказання до процедури.
  2. У післяопераційному періоді — для захисту оперованої ділянки тіла від абдомінального тиску та рецидивів.

Завдяки використанню грижового пояса, пацієнти, які лікуються консервативно, переважно уникають збільшення грижового мішка.