Корсети для спини

Фільтри

 • Ціна
  від
  до
 • Виробники
  0
  0
  0
Корсети для спини

Ортопедичний корсет — коли використовувати?

Ортопедичний пояс або корсет для спини чоловічий — це найчастіше використовувані аксесуари при захворюваннях хребта. Попереково-крижовий корсет (ортез) використовується для стабілізації поперекової області після операції або для запобігання повторним травмам, включаючи спортивні травми. З іншого боку, пояс забезпечує захист та стабілізацію черевної порожнини після операції. Цей тип пояса також може бути використаний як захисний засіб у післяпологовий період, відомий як післяпологовий пояс. Корсет для спини з пластинами також може допомогти при ревматичних та м’язових болях, спричинених дегенеративними змінами або перевантаженням. Цей вид корсету також використовують спортсмени, працівники фізичної роботи та водії.

Як працює ортопедичний корсет?

Робота ортопедичного корсету заснована на зміщенні певних ділянок тулуба із застосуванням компресійних опор та механізмів рельєфу. Корекція базується на принципі пасивної та активної взаємодії.

Пасивна корекція — це тиск, який підсилюється викривленням місця, що змушує тканину зміщуватися. Відбувається зменшення зміщення хребців та виправлення хребта.

Активна корекція дозволяє закріпити правильне формуванняя хребта у дітей та підлітків під час зростання, завдяки використанню антигравітаційних сил, а потім допомагає відновити правильний ріст м’язових тканин. Крім того, він виправляє порушення симетрії грудної клітки.

Як користуватися ортопедичним корсетом?


Лікар або кваліфікований фізіотерапевт повинен вирішити, як вибрати та який корсет для спини купити. Якісній корсет можна вибрати з тих, що продаються в нашому інтернет-магазині. Якщо захворювання хребта є дуже серйозним, ортопедичний корсет, виготовляється на замовлення. Вся наша продукція вирізняється матеріалами високої якості та виготовлена відповідно всім вимогам. Ми завжди підтримуємо широкий асортимент, купуючи у нас корсет для спини, ціна якого завжди розумна, ви 100% отримуєте високоякісний товар.

Рішення про лікування корсетом ніколи не може бути прийнято самостійно — тільки фахівець визначає, який варіант буде доречним в конкретному випадку і як довго носити корсет.

Регулярне використання корсету передує періоду адаптації, протягом якого організм поступово звикає до терапії. Після фази впровадження корсет слід носити майже 24 години на добу (до 23 годин) з перервою для гігієнічних процедур та вправ.